Site haberleri

Sosyal Girişimcilik Festivali: Sil Baştan

Sosyal Girişimcilik Festivali: Sil Baştan

by Özgür Sezgin -
Number of replies: 0

Sosyal Girişimcilik Festivali: Sil Baştan

Robert Kolej, Sosyal Girişimcilik Kulübü (RC SEC) tarafından düzenlenen Sosyal Girişimcilik Festivali'ne ait duyuruyu aşağıda bulabilirsiniz:

Biz Robert Koleji Sosyal Girişimcilik Kulübü (RC SEC) olarak “konferans” kalıbının dışına çıkmaya ve Türkiye’nin önde gelen sosyal girişimcileri ile kendimizi keşfedeceğimiz, çeşitli atölyeyle dünyamızı genişleteceğimiz, sınırların dışında düşüneceğimiz, 2-3 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek bir Sosyal Girişimcilik Festivali düzenlemeye karar verdik. Sizler de bu yolculuğumuzda bize katılmaya hazır mısınız? Hayatımızda bizi değiştiren ve geliştiren bazı anlar vardır. Bu festivalin o anlara ev sahipliği yapması için elimizden geleni yaptık. Şimdi o anları yakalamak ise sizin elinizde. 

Farklı okul ve çevrelerden gelen yüzlerce katılımcıyla düzenlediğimiz bu festival sürecinde alanlarında yetkin konuşmacının ilham veren hikayelerini dinleyebilir, söyleşilere katılabilirsiniz. Buna ek olarak fark yaratma teması altında, yapay zekadan doğaçlamaya, soyut matematikten tasarıma çok çeşitli atölyelerde seçtiğiniz alanda kendinizi geliştirirken aynı zamanda iki gün de olacak konserlerde keyifli vakit geçireceğinize emin olabilirsiniz. 

Bu sene de gerçekleşecek olan Robert Kolej Sosyal Girişimcilik Festivaline ve kulübümüze destek veren sponsorlarımız arasında Zorlu da bulunmaktadır. Etkinliğe katılım ücretsizdir.

Sorularınız için her zaman sosyal medya hesaplarımızdan veya bu mail adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kulüp hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz internet sitemizi bu linkten ziyaret edebilirsiniz.  http://www.rcseclub.com/ 

Siz de RC SEC ile beraber “sil baştan” demek ve bir hafta sonu için de olsa sizin gibi değişime inanan insanlarla fark yaratmak istiyorsanız bize katılın. Biz gururla “tüm benliğimizle buradayız” diyebiliyoruz, umarız siz de dersiniz. 

Etkinlik için kayıt linki: http://bit.ly/rcsecsilbastan